OFERTA WYNAJMU DOMÓW

Do dyspozycji naszych Gości oddajemy 4 domy typu C (nr 1-4), 9 domów typu D (nr 5-12 i 16) oraz 2 domy typu A (14 i 15), które są w pełni wyposażone i gotowe na przyjęcie Gości.

Domy typu C o powierzchni 152,30 m2 posiadają trzy obszerne sypialnie z łazienkami i garderobami, kuchnię i salon z kominkiem, dodatkowy WC na parterze oraz pomieszczenie pralni.

Domy typu D o powierzchni 203,42 m2 posiadają 4 sypialnie z łazienkami i garderobami, kuchnię i salon z kominkiem, dodatkowy WC na parterze, pomieszczenie pralni i garaż.

Domy typu A o powierzchni 234,95 m2 posiadają 4 sypialnie z łazienkami i garderobami, kuchnię i salon z kominkiem, dodatkowy WC na parterze, pomieszczenie pralni. Domy mają garaż w osobnym budynku, nad którym znajduje się pokój gościnny o powierzchni 43,46 m2 z aneksem kuchennym i łazienką, więc w sumie powierzchnia użytkowa domów typ A wynosi 278,41 m2.

Domy zostały zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół, aby zapewnić jak największy komfort ich mieszkańcom. Dodatkowym atutem oferowanych do wynajęcia domów są kominki oraz piękne drewniane tarasy.

Oddawane do Państwa dyspozycji wille są nieruchomościami całorocznymi (ogrzewanymi zimą), w pełni wykończonymi i wyposażonymi zarówno w meble, sprzęt AGD i RTV, INTERNET, jak i wszelkie niezbędne drobiazgi typu: pościel, ręczniki, sztućce, talerze, garnki, szklanki, kieliszki, meble ogrodowe, grill itp. Domy typu D i A mają garaże, z bramą wjazdową/garażową otwieraną pilotem.

Całe osiedle jest ogrodzone i posiada główną bramę wjazdową obok recepcji. Całość osiedla jest dozorowana 24 h/ dobę i 365 dni w roku.

W trudnym czasie pandemii nasze domy mogą być miejscem bezpiecznego życia i pracy dla pracowników firm wraz z rodzinami, w otoczeniu pięknej przyrody i tylko 185 km od Warszawy.

Okoliczne restauracje dostarczą dania na zamówienie, ale niedaleko Osiedla Binduga znajduje się dobrze zaopatrzona Biedronka. Piękne jezioro i ogromna Puszcza Piska czekają na spragnionych natury Gości.

W miarę możliwości prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. 8.30 - 16.30 lub maile 24h/dobę i 365 dni w roku. Podajemy także kontakt do naszego pracownika – gospodarza osiedla Binduga: tel. +48 506 229 739.

Salon

Kanapa, stół z krzesłami, stolik kawowy, fotel, telewizor, kominek oraz szybki darmowy internet WIFI / LTE

Sypialnia

Łóżko z materacem (wymiary 160x200 cm), pościel, stolik nocny , garderoba z półkami/szufladami i wieszakami.

Na życzenie Gości możemy wstawić dodatkowe, turystyczne łóżeczko dziecięce.

Łazienka

Kabina prysznicowa, umywalka, sedes, ręczniki

Jeśli są Państwo zainteresowani wynajmem długoterminowym, zapraszamy do dalszego kontaktu (telefonicznego lub mailowego), w celu uzyskania dodatkowych informacji. Po ustaleniu terminu wynajmu przygotujemy odpowiednią umowę do podpisania. W przypadku zainteresowania wynajmem długoterminowym, proszę się kontaktować z nami pod nr tel. +48 504 161 951 i email info@binduga.eu.

Miesięczny czynsz wynajmu domu C wynosi 4.950,- PLN netto przy wynajmie na okres co najmniej 12 miesięcy.

Miesięczny czynsz wynajmu domu D wynosi 6.550,- PLN netto przy wynajmie na okres co najmniej 12 miesięcy

Miesięczny czynsz wynajmu domu A wynosi 8.150,- PLN netto przy wynajmie na okres co najmniej 12 miesięcy